moda

Stylizacje ślubne boho

Styl boho jest bardzo popularny na całym świecie. Wywodzi się z dalekiej Australii, podbił serca kobiet we wszystkich zakątkach globu, a zatem również w Polsce. Obecnie bardzo modne są suknie ślubne w stylu boho, w których cudownie wyglądają panny młode. Jak stworzyć idealną stylizację w tym stylu? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek, dzięki którym stworzenie spójnego ślubnego wizerunku będzie prostsze.

Jak wygląda suknia ślubna boho?

Co jest charakterystyczne dla stylu boho? Po pierwsze to, że sukienki są lekkie, zwiewne, dosyć luźne. Bardzo często mają długie szerokie rękawy, a także przepastne dekolty. Poza tym wykonane są z transparentnych tkanin, dlatego pięknie eksponują ciało. Stąd też sukienki ślubne boho zarezerwowane są dla kobiet, które cieszą się naprawdę piękną figurą. Trzeba przyznać, że panie plus size w sukienkach boho nie prezentują się tak korzystnie.

Suknia ślubna boho i fryzura

Jakie fryzury pasują do sukienki ślubnej w stylu boho? Muszą być to uczesania lekkie, dosyć nonszalanckie. Odpadają wszystkie upięcia oraz koki, na przykład takie, które pasują do eleganckich sukienek ślubnych. Warto zatem zadbać o to, aby włosy były długie i piękne, bo właśnie takie rozpuszczone, udekorowane na przykład za pomocą świeżych kwiatów, wyglądają najlepiej.

Sukienki ślubne boho i dodatki

Jakie dodatki pasują do sukienki w stylu boho? Nawiązujące do tego klimatu. Można zatem postawić na przykład na buty na obcasie, które są wysadzane kryształkami lub cekinami, chociaż suknie ślubne w stylu boho świetnie wyglądają również z kowbojkami. W takim stylu często stylizują się kobiety mieszkające w Stanach Zjednoczonych, które przygotowują się do ślubu. Makijaż musi być lekki, podkreślić kości policzkowe, błyszczeć. Często stosuje się rozświetlacz, konturuje się twarz za pomocą bronzera. Spójny ślubny wizerunek, w którym prawdziwą perełką jest suknia w stylu boho, nie jest trudny do stworzenia. Warto inspirować się na przykład zdjęciami z internetu, których tam nie brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *