moda

Idealna bielizna erotyczna

Kuszący, uwodzicielski i niezwykle kobiecy efekt możesz osiągnąć dzięki idealnie dopasowanej bieliźnie erotycznej. Ta seksowna część garderoby rozpali partnera i może być świetnym elementem gry wstępnej. Bielizna erotyczna sprawia, że kobieta czuje się pewniej. Jaka jest różnica między zwykłą bielizną a erotyczną i jak ją dopasować? Wyjaśniamy poniżej.

Bielizna erotyczna, a bielizna codzienna – czym się różnią?

Zdecydowanie istnieją różnice między tymi rodzajami bielizny. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że różnią się wyglądem, ale i celem zakładania ich. Klasyczna, codzienna bielizna ma na celu zatuszowanie niedoskonałości i podkreślenie atutów. W związku z tym, że spędzasz w niej kilka, a nawet kilkanaście godzin powinna być ona wygodna i komfortowa. Poza tym, musi być niewidoczna.

Inny cel spełnia bielizna erotyczna, a więc zupełnie inaczej wygląda – bo w tym przypadku aspekt wizualny jest najważniejszy. Ten rodzaj bielizny bogaty jest w tasiemki, falbanki, koronki, kokardki, tiule, sprzączki, wstążki etc. Elementy te są niezwykle kuszące, a ich rozpinanie jest doskonałą formą zabawy podczas gry wstępnej.

Do klasycznej bielizny należy wygodny biustonosz i majtki. Wśród elementów składających się na erotyczną wersję bielizny znajdują się koronkowe biustonosze i majtki – często z wyciętymi otworami, gorsety, pończochy, całe kostiumy, bodystockingi, kabaretki i wiele innych.

Jak dopasować bieliznę erotyczną?

Pamiętaj, że musisz czuć się wygodnie w tym rodzaju bielizny. Nie rób więc nic na siłę, jeśli tego nie czujesz! Na rynku dostępnych jest wiele modeli bielizny erotycznej, nie musisz od razu kupować całego kostiumu. Na początek mogą to być seksowne majtki, pończoszki czy satynowa koszulka nocna.

Aktualnie można wybrać bieliznę, która jest zarówno seksowna, jak i wygodna w noszeniu. Estetyka wykończenia, doskonała prezencja, zmysłowość i podkreślenie kobiecości – te atuty przemawiają za zakupem bielizny erotycznej. Należy także podkreślić, że bielizna ta jest dostępna w wielu rozmiarach, a więc panie o krąglejszych kobiecych kształtach z pewnością znajdą coś dla siebie. Jeśli chcesz rozpalić na nowo swojego partnera i poczuć się zmysłowo – nie zastanawiaj się dłużej nad zakupem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *