moda

Dlaczego lepiej kupować buty przez Internet?

Kupowanie butów przez Internet jest dość kontrowersyjnym tematem. Jakie są argumenty za i przeciw zakupom tego rodzaju asortymentu online?

Obawy przed kupowaniem online

Kupując buty online obawiamy się zakupu „kota w worku”. Nie mamy gwarancji, że produkt zamówiony w okazyjnej cenie będzie dokładnie tym, który widziało się na zdjęciach. Trudno jest też określić, jaki rozmiar obuwia będzie najlepszy, gdy nie można go przymierzyć.

Kobiety obawiają się kupowania butów online również dlatego, że nie mają pewności, czy w razie niedopasowania rozmiaru będą mogły bez problemów zwrócić towaru. Widocznie te wątpliwości wynikają z tego, że nie miały dotychczas okazji kupować butów w http://noevision.pl/!

Wady kupowania stacjoarnie

Wchodząc do sklepu z butami klientki często są oszołomione dużym wyborem, zapachem nowych butów i możliwością dotknięcia każdego z nich i założenia. W rezultacie bardzo często kupują obuwie, które owszem pasuje, ale na dłuższą metę jest szalenie niewygodne.

Mogą też podjąć decyzję o zakupie pod wpływem presji – stojąc nad głową sprzedawczyni niejako zmusza do dokonania wyboru, przez co wstydzimy się kręcić nosem i odechciewa nam się zakupów. W efekcie bierzemy „co popadnie” i dopiero w domu po ponownym przymierzeniu zdajemy sobie sprawę, że ten zakup pod wpływem emocji to pieniądze wyrzucone w błoto, bo te buty przestały nam się już podobać. Zdecydowanie – czasem na wystawie sklepowej w odpowiednim oświetleniu wyglądają o wiele lepiej niż w domu.

Zalety kupowania online

Na http://noevision.pl/ masz możliwość wejścia do sklepu o każdej porze dnia i nocy i złożenia zamówienia kiedy tylko chcesz, bez wychodzenia z domu. Możesz też bez skrępowania przeglądać cały dostępny asortyment i godzinami zastanawiać się, czy aby na pewno te botki będą pasowały do nowej sukienki. Nikt nie doliczy Ci czasu podejmowania zakupów do ceny butów!

Możesz dokładnie zmierzyć swoją stopę za pomocą centymetra, długopisu i kartki. Mając dokładny rozmiar swej stopy, możesz wejść w tabelę rozmiarów i zerknąć, jaka długość wkładki jest dla Ciebie dobra, i jakiemu rozmiarowi obuwia odpowiada. Zerkając na tabelę rozmiarów konkretnego producenta, masz pewność, że dobierzesz rozmiar buta z jego asortymentu idealnie pasujący do Twojej stopy. Oprócz tego kupowanie online jest po prostu przyjemne i wygodne. Możesz kupować buty letnie zimą, a zimowe latem, bez konieczności oczekiwania, aż do sklepów stacjonarnych wejdą nowe kolekcje obuwia, jak to ma miejsce zwykle w sieciówkach mających sklepy stacjonarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *