kulinaria

Słodka reklama na krówkach

Krówki ciągutki lub kruche -popularne słodkie cukierki o posmaku śmietany i masła. Stara receptura pochodząca sprzed stu lat nakazuje zagotować i cierpliwie mieszać składniki. Wynik – rewelacyjny karmelowy smak, wspomnienie szczęśliwych lat beztroskiego dzieciństwa.
Jeśli do starej receptury dodamy kolorową reklamę otrzymamy produkt marketingowy na wskroś nowoczesny, a przy tym umiejętnie wykorzystujący doświadczenia i przyzwyczajenia wielu pokoleń.

Prezenty dla klientów i kontrahentów

Wykorzystując wyjątkowość krówek warto zamówić spersonalizowaną reklamę umieszczoną na owijce papierowej cukierka. Okazji do dawania prezentów jest mnóstwo: targi, konferencje, inne wielkie wydarzenie eventowe, święta, jubileusze firmowe. Krówki na zamówienie ucieszą nie tylko osoby z zewnątrz – to również doskonały pomysł na prezent dla pracowników i ich rodzin.

Niezależnie od okazji wszyscy obdarowani chętnie poczęstują się cukierkami. Ich smak przywoła wspomnienia i najlepsze skojarzenia, więc krówki firmowe mają wszelkie atrybuty mobilnego skutecznego narzędzia marketingowego.Reklamę można umieszczać zarówno na zewnętrznej stronie papierka krówki na zamówienie oraz na stronie widocznej dopiero po odwinięciu. Umieszczone wewnątrz rysunki czy napisy na pewno mają dodatni wpływ na skuteczność reklamy.Dla każdego składającego zamówienie na krówki reklamowe cennik określa przedziały cenowe zależne od wielkości zamawianej partii oraz od tego, czy reklama jest umieszczona tylko na jednej czy na obu stronach owijki.

Tradycyjna krówka w nowoczesnej odsłonie

Krówki firmowe mogą być opakowane w papierki zadrukowane zgodnie z projektem dostarczonym przez zamawiającego lub w oparciu o projekt wykonany na zlecenie. Szata graficzna w swojej ofercie wykorzystuje całą paletę barw, wszelkie kroje czcionki, a forma grafiki i treść napisów są spersonalizowane w stopniu maksymalnym, łącznie z umieszczeniem zdjęć dostarczonych przez firmę zlecającą usługę.

Dla składających zamówienie na krówki reklamowe cennik przewiduje również wykonanie dodatkowych reklam na opakowaniach cukierków. Eleganckie torebki z papieru lub z tkaniny, albo kartoniki czy puszki prezentowe będą dopełnieniem upominku, a przy tym dodatkowym miejscem na umieszczenie reklamy.

Krówki reklamowe można również wykorzystać jako element konkursu. Grywalizacja w marketingu ma coraz szersze zastosowanie, więc pomysł umieszczenia wewnątrz reklamowego cukierka kodu czy numeru nagrody sprawi, że krówki reklamowe staną się przedmiotem pożądania z racji możliwości wygranej. A że klient liczący na wygraną w konkursie jednocześnie przeczyta informacje o firmie, to na pewno wartość dodana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *