dom i ogród

Grawerowany długopis

Zbliżają się urodziny bliskiej ci osoby, a Ty nie wiesz co kupić na prezent? Możesz wybrać kwiaty, które chyba każda kobieta lubi, wino lub wódkę w ozdobnej skrzyni dla taty, dziadka lub wujka. Są to jednak prezenty dość powszechne, zwykle kupuje się je, gdy nie mamy innego pomysłu na prezent. Jak zatem sprawić naszym bliskim coś wyjątkowego, coś, co zostanie z nimi na lata?

Coś personalizowanego

Istnieje możliwość dodania do prezentu coś od siebie. Przy pomocy grawera możemy nadać danej rzeczy jakiegoś przesłania. Grawerowanie to proces wyżłobienia jakiegoś napisu na danej rzeczy. W zależności od materiału, z jakiego jest zrobiona, możemy użyć do tego specjalnych narzędzi, laserów lub maszyn. Zatem upominek, którego poddam grawerowaniu, może być z drewna, metalu, kamienia lub szkła.

Na upominku, który chcemy podarować naszym bliskim, możemy wygrawerować jakąś ważną myśl związaną z tą osobą, jej imię, charakterystyczne cechy lub po prostu wyrazić w ten sposób uczucie, jakim darzymy daną osobę.

Długopis z grawerem

Długopis jako prezent to coś ponadczasowego. Sprawdzi się zarówno, jak i dla naszej babci, tak i dla dziadka, kolegi ze studiów lub cioci, która właśnie piszę pracę doktorancką i na pewno musi coś zanotować od czasu do czasu. Czy nie sprawiłby jej frajdy długopis z grawerem doktor Magdalena Kowalska, kiedy to już uda jej się obronić tytułu doktora?

A może chcemy podarować długopis wybrance naszego serca? W ten sposób, za każdym razem, gdy będzie z niego korzystać, spojrzy na wygrawerowany napis i uśmiechnie się do siebie. Będzie myśleć wtedy o nas i wiedzieć, że jesteśmy zawsze przy niej.

Gdzie znajdziemy długopisy z grawerem?

Istnieje wiele stron internetowych, na których mamy możliwość zakupienia długopisu wygrawerowanego zgodnie z naszymi życzeniami. Co więcej, sklepy oferują spakowanie go w ozdobne pudełko lub saszetkę, która tym lepiej będzie się prezentowała jako prezent. Takie pudełeczko sprawi, że długopis się nie zgubi, gdyż zawsze będzie miał swoje miejsce.

Idealne prezenty to takie, które wymagają chwili zastanowienia się, poświęcenia czasu. To właśnie wtedy najbliżsi poczują się wyjątkowo i będą mieć pewność, że są dla nas ważni. Sprawmy zatem, aby nawet najmniejszy, ale personalizowany drobiazg wywołał uśmiech na ich twarzy.

Długopis z grawerem dostępny jest w ofercie Grawernia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *