biznes

Biuro przyszłości

Każde nowoczesne przedsiębiorstwo, by przetrwać w gąszczu prawnych zawiłości, potrzebuje sprawdzonego biura rachunkowego, któremu może powierzyć prowadzenie swoich spraw finansowych. Szczególnie na Górnym Śląsku gdzie nowe przedsiębiorstwa rosną jak grzyby po deszczu popyt na takie usługi rośnie. W tym artykule zostanie przedstawione jedno z biur, z którym potencjalny śląski przedsiębiorca może nawiązać korzystną współpracę.

Postaw na Taxmentor

Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic to instytucja działająca od wielu lat. Przez ten czas wskazane biuro wyrobiło sobie opinię niezawodnego i przyjaznego dla klienta. Przede wszystkim Taxmentor to młoda, ambitna i energiczna kadra pracownicza. Dynamiczny zespół w szybkim tempie rozwiązuje wszelkie problemy bez długotrwałego oczekiwania, jak w innych biurach rachunkowych.

Dodatkowym atutem jest położenie w centrum miasta. Biuro zlokalizowano przy ulicy Staromiejskiej w Katowicach (tuż przy rynku) co zapobiega błądzeniu po mieście i oszczędza czas gdyż można do biura zajść załatwiając w centrum inne sprawy. W przypadku poważniejszych spraw wymagających analizy dokumentów biuro świadczy dojazd do klienta. Dla wygody korespondencji istnieje możliwość przesyłu danych mejlowo bądź poprzez serwery FTP ułatwiające pracę.

Sposób obsługi

Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic to przedsiębiorstwo poważnie traktujące swoich klientów. Przede wszystkim kadra jest wykwalifikowana i posiada stosowne doświadczenie co praktycznie wyklucza błędy. Dodatkowym atutem biura jest posiadanie licencji Ministerstwa Finansów oraz współpracy ze znanymi sieciami biur w całym kraju świadczącej o prestiżu biura.

Praca biura opiera się na stosowaniu licencjonowanego oprogramowania Symfonia, umożliwiającego sprawną księgowość i szybki dostęp do informacji, który jest kluczem do sprawnej obsługi klienta.

Optymalne koszty

Biuro Taxmentor to przedsiębiorstwo, które pomimo dobrej opinii wśród klientów nie zawyża cen swoich usług, dopasowując je do rynku. Dodatkowo nie ma stałego cennika, który zazwyczaj jest niesprawiedliwy i często krzywdzi klienta gdyż nie każda usługa jest równa innej podobnej. Sprawy są różne i trzeba indywidualnie szacować koszt rozwiązania konkretnego problemu wtedy dopiero ustalając cenę końcową. W biurze Taxmentor ceny ustala się sprawiedliwie po dokładnej i wnikliwej analizie indywidualnej.

Artykuł powstał przy pomocy specjalistów z Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *